Fotowoltaika Ostrów Wielkopolski

Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem i montażem fotowoltaiki – wybierając te usługi korzystasz z doświadczenia i wiedzy najlepszych specjalistów. Odnawialne Źródła Energii stają się popularne, tym bardziej że po ich instalacji można uzyskać atrakcyjny zwrot części kosztów. Realizując zlecenia, gwarantujemy dbałość o najdrobniejsze szczegóły i kompleksowe wsparcie. Inwestycja w panele fotowoltaiczne na terenie Ostrowa Wielkopolskiego może być niedrogapoznaj wielkość dotacji.

Dotacja Mój Prąd w Ostrowie Wielkopolskim

W ramach programu Mój Prąd można skorzystać z dofinansowania, a dokładniej ze zwrotu środków wyłożonych na instalację ogniw solarnych. Gmina Ostrów Wielkopolski, jeśli to w niej znajduje się nieruchomość korzystająca z takiego systemu, będzie mogła zwrócić Ci nawet do 5000 złotych (nie więcej niż 50% kosztów). Sprawdź już teraz, jak zamontować panele fotowoltaiczne, by cieszyć się własnym, czystym i darmowym prądem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz trzymać dotacje na fotowoltaikę, a także, dlaczego do montażu warto wybrać naszą firmę.

Jak otrzymać dofinansowanie z programu Mój Prąd?

OZE to jeden z najprężniej rozwijających się rynków w Polsce. Z naszą pomocą dojdziesz do niezależności energetycznej, a przy tym będziesz mógł wystąpić o dotacje na fotowoltaikę. Najpierw powinieneś zlecić nam montaż ogniw solarnych. Potem będziesz musiał zgłosić przyłączenie własnej minielektrowni do sieci, a na końcu, zgodnie z informacjami zawartymi na stronie mojprad.gov.pl, możesz składać wniosek – wszystko zrobisz elektronicznie. Nie martw się, na każdym etapie skorzystasz z naszej pomocy!

Fotowoltaika Ostrów Wielkopolski

Nasi specjaliści zadbają, by zwrot pieniędzy w ramach dotacji na panele fotowoltaiczne nie był jedynym plusem posiadania takich ogniw np. na dachu budynku. Jakie są inne korzyści?

  • Niezależność energetyczna.
  • Niższe rachunki za prąd, nawet o 90%.
  • Fotowoltaika to ekologiczne rozwiązani – dbasz o przyrodę i czyste powietrze.
  • Szybki zwrot inwestycyjny.
  • Ulgi podatkowe.

Wystarczy zaufać naszym ekspertom, którzy opracują dla Ciebie odpowiedni projekt i wdrożą go, pomagając zacząć przygodę z OZE. Odpowiednio dobierzemy panele fotowoltaiczne i zaproponujemy kompleksowe wsparcie techniczne.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Nasza firma gwarantuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z instalacją tych urządzeń na terenie gminy Ostrów Wielkopolski. Fotowoltaika to gwarancja dużo niższych rachunków za prąd. Musisz jednak zaufać naszym specjalistom, którzy montaż paneli fotowoltaicznych przeprowadzą zaledwie w ciągu kilku dni, przy jak najmniejszej ingerencji w budynek. Gwarantujemy, że po realizacji zlecenia będzie wyglądał estetycznie i bardzo nowocześnie. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Nasi eksperci wytłumaczą Ci wszystko i pokierują dalej, byś mógł korzystać z darmowego prądu ze Słońca.