Fotowoltaika Pleszew

Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu montażu instalacji solarnych, które obejmują również formalności związane z przyznaniem dotacji od gminy Pleszew. Jeśli rosnące ceny prądu Cię niepokoją i pragniesz pobierać energię w sposób ekologiczny, to nasza propozycja jest stworzona dla Ciebie. Fotowoltaika to przyszłość technologiczna, która przyniesie Ci bardzo duże oszczędności, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą SunLightPro i korzystaj z zielonej energii w swoim domu lub firmie. 

Jak skorzystać z dotacji na fotowoltaikę?

Obecnie każda gmina w Polsce dysponuje odpowiednimi funduszami, które przeznaczane są na wsparcie inwestycji związanych z instalacją ogniw słonecznych. Jednak aby ubiegać się o dotacje na fotowoltaikę w Pleszewie, trzeba spełnić szereg formalności. Możesz skorzystać z dofinansowania z rządowego programu Mój Prąd, które wynosi maksymalnie 5 tysięcy złotych. Drugą opcją jest ulga termomodernizacyjna, dzięki której możesz odliczyć od podstawy opodatkowania nawet 32% kwoty wydanej na panele fotowoltaiczne i całą infrastrukturę. Korzystając z naszej oferty, nie musisz zajmować się biurokracją, wszystkie formalności spełnimy w Twoim imieniu. 

Montaż fotowoltaiki w Pleszewie

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w zakresie instalacji ogniw słonecznych, dlatego fotowoltaika nie ma przed nami żadnych tajemnic. Proponujemy Ci kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi dokładna analiza zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy. Dzięki wnikliwym badaniom możemy dobrze dostosować odpowiednie rozwiązania solarne do Twoich potrzeb. Zapewniamy sprawny montaż paneli fotowoltaicznych w Pleszewie. W trakcie prac nie naruszamy konstrukcji dachu czy elewacji, korzystając z nieinwazyjnych metod instalacji. Zadanie realizujemy przeważnie w ciągu 2-3 dni, jednak na ostateczny czas montażu wpływa wiele czynników. W naszej firmie stosujemy wyłącznie panele fotowoltaiczne od sprawdzonych producentów, takich jak m.in. JA Solar, Fronius, SHARP, Sofar itp. Skontaktuj się z biurem obsługi w celu ustalenia szczegółów i wybierz ekologiczną energię dla swojego domu lub firmy.