Fotowoltaika w Środzie Wielkopolskiej

Proponujemy Ci kompleksowe usługi w zakresie wdrożenia instalacji solarnych w Twoim gospodarstwie domowym. Przygotowaliśmy duży wybór falowników, które pochodzą tylko od sprawdzonych producentów. Oferujemy również profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w Środzie Wielkopolskiej realizowany przez doświadczonych instalatorów. Służymy pomocą przy ubieganiu się o dotacje do inwestycji, dzięki czemu nie musisz martwić się o żadne formalności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą SunLightPro. Z nami przekonasz się, że fotowoltaika naprawdę się opłaca!

Panele fotowoltaiczne – dotacja

OZE to zielona alternatywa dla elektrowni węglowych, które emitują każdego roku mnóstwo szkodliwego CO2 do atmosfery. Z tego powodu powołano rządowy program Mój Prąd, do którego należy również gmina Środa Wielkopolska. Inwestując w instalacje solarne, możesz otrzymać do 5 tysięcy zwrotu kosztów – opcja skierowana jest do osób fizycznych. Środki przeznaczone na infrastrukturę możesz też odpisać od podstawy opodatkowania, zgodnie z ulgą termomodernizacyjną, która opiewa na 32% wydanej kwoty. Ubieganie się o dotacje na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej będzie znacznie prostsze z naszą pomocą – zrealizujemy wszystkie formalności za Ciebie!

Zysk z posiadania paneli słonecznych

Ze względu na przekraczanie norm emisji CO2 przez Polskę, ceny prądu będą systematycznie rosnąć. Inwestycja w panele fotowoltaiczne w Środzie Wielkopolskiej pozwoli Ci uniknąć wyższych rachunków za energię elektryczną, a nawet obniżyć je do 0 złotych! W ciągu jednego roku korzystania z infrastruktury słonecznej masz szansę zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Poza tym montując ogniwa solarne na swojej posesji, neutralizujesz ślad węglowy Twojej całej rodziny. 

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Środzie Wielkopolskiej, skontaktuj się z naszym biurem i umów się na darmową konsultację z ekspertem z branży OZE. Przygotujemy dla Ciebie analizę zapotrzebowania energetycznego i na jej podstawie dopasujemy optymalne falowniki. Wybierz ofertę SunLightPro i postaw na zieloną energię w trosce o swoje finanse i planetę.