Fotowoltaika w Kościanie

Możemy zająć się profesjonalnym montażem instalacji paneli fotowoltaicznych. Dzięki nam zyskasz mnóstwo korzyści, m.in. atrakcyjne ulgi podatkowe i możliwość otrzymania wysokiej dotacji. Zajmiemy się projektem oraz wykonaniem, jak i pokażemy Ci, dlaczego warto skorzystać z naszej usługi oraz jak szybko i sprawnie przejść przez wszystkie formalności, by w gminie Kościan otrzymać częściowy zwrot pieniędzy z programu Mój Prąd.

Dotacja na fotowoltaikę 2020 – 2021

Pomożemy Ci uzyskać zwrot kosztów poniesionych na inwestycję. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz nie tylko kompleksową pomoc przy projektowaniu i montażu ogniw, ale także w załatwianiu formalności. Sprawdź już teraz, jak uzyskać dotacje na fotowoltaikę w Kościanie.

Co musisz zrobić, by otrzymać zwrot pieniędzy?

Państwowy program Mój Prąd gwarantuje Ci zwrot kosztów nawet do 5000 złotych. Fotowoltaika to szansa na niezależność energetyczną. Nasi eksperci zadbają o to, by montaż paneli fotowoltaicznych został przeprowadzony szybko i bez poważnej ingerencji w konstrukcję budynku. Przygotujemy wydajną, dobrze działającą i niezawodną instalację, którą odpowiednio skonfigurujemy. Na koniec będziesz mógł złożyć formularz elektroniczny na stronie mojprad.gov.pl, aby otrzymać częściowy zwrot pieniędzy (maksymalnie 50%). Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich tych formalności!

Korzyści płynące z posiadania fotowoltaiki

Pamiętaj, że nasza firma zajmuje się nie tylko pomocą przy dotacjach, które oferuje gmina Kościan, ale także całym procesem wdrażania tych systemów energetycznych. Najpierw przygotowujemy projekt i na podstawie rocznego zużycia prądu obliczamy, ile ogniw będzie potrzebnych. Nasi specjaliści montują panele fotowoltaiczne w kilka dni. Korzyści płynące z takiej inwestycji to m.in.:

  • niższe rachunki za prąd,
  • szybki zwrot poniesionych kosztów,
  • uniezależnienie się od sieci energetycznej,
  • ulgi podatkowe i dotacje,
  • troska o czystość powietrza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, skontaktuj się z nami już teraz! Zespół doświadczonych specjalistów czeka na Twoje pytania. Dzięki nam Twój budynek stanie się bardziej przyjazdy środowisku, a Ty każdego miesiąca będziesz oszczędzał na rachunkach za prąd.