Fotowoltaika w miejscowości Buk

Odnawialne Źródła Energii stają się coraz bardziej popularne. Wielu Polaków decyduje się na zamontowanie na swoim dachu ogniw solarnych. Nasza firma oferuje Ci wsparcie w zakresie planowania, instalacji, podpięcia do sieci i uzyskania dofinansowania w Wielkopolsce.

Fotowoltaika w Buku

Wybierz naszą firmę, by łatwo i szybko zamienić swój dach w minielektrownię. Fotowoltaika to sposób na obniżenie rachunków i walkę o lepsze jutro – dbanie o ekologię. Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu dają Ci niezależność energetyczną. Korzystasz z ulg podatkowych, dofinansowania i nie martwisz się rosnącymi cenami energii elektrycznej.

W jaki sposób Ci pomożemy? Na początek dokładnie zmierzymy Twoje zapotrzebowanie na energię oraz stan zużycia. Zaraz potem przygotujemy dokładny plan. Panele słoneczne zostaną zamontowane szybko i sprawnie, bez ingerencji zanadto w strukturę budynku. Wszystko zostanie wykonane przez naszych specjalistów. Na koniec pomożemy Ci uzyskać zwrot kosztów za inwestycję.

Dotacje na fotowoltaikę

Jeśli Twoja instalacja z ogniw solarnych nie została podpięta do sieci przed 23 lipca 2019 roku, możesz skorzystać z programu Mój Prąd. Gmina Buk będzie musiała wypłacić pieniądze, a dotacja może wynieść nawet do 5000 złotych. Wystarczy, że złożysz pismo elektroniczne na odpowiedniej stronie programu, a cała procedura ruszy. My pomożemy Ci zająć się wszystkimi formalnościami.

Z naszą firmą masz stuprocentową pewność otrzymania dofinansowania. Skontaktuj się ze specjalistami, by ustalić szczegóły. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, byś mógł zamienić swój dom w minielektrownię i korzystać z tańszego prądu ze Słońca.