Fotowoltaika w Obornikach i Pniewach

Szukanie rozwiązań energetycznych pozwalających na ochronę środowiska i niezależność energetyczną już Ci niepotrzebne. Wystarczy, że wybierzesz naszą ofertę, w ramach której zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie całą instalację ogniw solarnych. I jeszcze dostaniesz zwrot kosztów!

Dotacje na fotowoltaikę

Działamy w tej branży bardzo długo, a nasi pracownicy to sprawdzeni i doskonale znający rynek specjaliści. Panele fotowoltaiczne nie stanowią dla nas zagadki. Dlatego doskonale wiemy, co musisz zrobić, by otrzymać finansowanie swojej inwestycji w ogniwa solarne. Dotacja dotyczy wszystkich, którzy swoją sieć elektryczną podpięli pod miejską po 23 lipca 2019 roku.

A jeśli chcesz zacząć przygodę z własnym prądem ze Słońca, to Oborniki i Pniewy są ku temu najlepszym miejscem. We wszystkim Ci pomożemy, przygotujemy projekt, wykonamy instalację i ułatwimy procedury, by formalności stało się zadość. Możesz otrzymać w ten sposób, z programu Mój Prąd, nawet do 5000 złotych zwrotu.

Największe plusy fotowoltaiki

Wciąż się wahasz? Fotowoltaika to mnóstwo korzyści, o których być może jeszcze nie wiesz. Między innymi można wymienić:

  • Niższe nawet o 90% rachunki za prąd;
  • Nowoczesny i estetyczny wygląd;
  • Niezależność energetyczna;
  • Brak stresu o podwyżki cen prądu;
  • Dostęp do ulg podatkowych;
  • Dbanie o środowisko i myślenie o przyszłości.

Wybierz Odnawialne Źródła Energii i zwróć się do nas. Służymy radą i pomocą, przeprowadzimy Cię przez cały proces. Już wkrótce panele słoneczne pojawią się na Twoim dachu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!