Gmina Dopiewo – dotacje na panele fotowoltaiczne

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie energetycznym, niezależności i niskich cenach za prąd, korzystaj z niego, produkując go ze Słońca. Nasza firma pozwoli Ci na wdrożenie systemów opartych na ogniwach solarnych. Sprawdź, jak możesz skorzystać i jak dostać dofinansowanie.

Montaż fotowoltaiki

Zajmujemy się tym tematem od wielu lat. Można powiedzieć, że fotowoltaika jest naszą pasją. Specjaliści, których zatrudniamy, tworzą jeden zespół. To on pomoże Ci zaimplementować ogniwa solarne do swoich potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę instalacji paneli. Nasza oferta obejmuje Dopiewo i wiele innych miejscowości z Wielkopolski. Jak działamy?

  • Najpierw sprawdzamy zapotrzebowanie na panele słoneczne, to znaczy dobieramy odpowiednie ogniwa oraz ich liczbę do średniego zapotrzebowania rocznego Twojego domu;
  • Przygotowujemy dokładny plan z rozmieszczeniem ogniw oraz ze spisem wszystkich niezbędnych prac;
  • Wykonujemy montaż, który najczęściej trwa do trzech dni i przeważnie nie ma potrzeby na daleko idącą ingerencją w konstrukcję budynku;
  • Panele fotowoltaiczne podłączamy pod sieć.

Prąd z odnawialnych źródeł energii

Pamiętaj, że nie musisz ponosić pełnych kosztów. Jest specjalna dotacja, z której możesz skorzystać z naszą pomocą. Po zakończonych pracach pomożemy Ci przygotować elektroniczny dokument spełniające normy programu Mój Prąd. W ten sposób dopełnisz wszystkie formalności i będziesz mógł aplikować o zwrot kosztów inwestycji – nawet do 5000 złotych. Gmina Dopiewo będzie Ci mogła je wypłacić już kilka tygodni po zakończonych pracach. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub gdy chcesz opracować plan dla siebie. Nasi specjaliści już na Ciebie czekają. Korzystaj z darmowego prądu z natury i dbaj o nią!