Instalacja fotowoltaiczna w Mosinie

W SunLightPro od wielu lat zajmujemy się montażem ogniw solarnych na zlecenie firm i osób prywatnych. Jeśli chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w Mosinie, nasza oferta jest stworzona dla Ciebie! Proponujemy Ci kompleksowe usługi, dzięki którym możesz zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na energii elektrycznej w swoim domu. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i montażem produktów solarnych, ale też pomocą w uzyskaniu atrakcyjnych źródeł finansowania na potrzeby inwestycji. 

Czy fotowoltaika się opłaca?

W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych podwyżek cen prądu, które już obecnie są dość wysokie. Fotowoltaika pozwoli Ci znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną i przyczynić się do polepszenia kondycji środowiska. OZE to technologiczna przyszłość, która umożliwia zmniejszenie emisji  CO2 do atmosfery. W zależności od stopnia nasłonecznienia Twojej posesji i rozmiaru zastosowanych ogniw możesz każdego roku oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Przeprowadzimy dla Ciebie dokładną analizę poboru energii i dobierzemy odpowiedni produkt. Proponujemy też bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych w Mosinie, który trwa jedynie 2-3 dni!

Dotacje na fotowoltaikę w mojej gminie

Nie musisz samodzielnie ponosić kosztów związanych z inwestycją w nasze ogniwa – gmina Mosina oferuje dofinansowanie z programu Mój Prąd. Opcja przeznaczona jest dla osób fizycznych wytwarzających energię na własny użytek. Dzięki niej możesz otrzymać do 5 tys. zł zwrotu. Innym sposobem na oszczędność jest skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej, która wynosi nawet do 32% kwoty wydanej na infrastrukturę. Jednak nie martw się samodzielnym ubieganiem się o dotacje na fotowoltaikę w Mosinie – zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu. 

W naszym asortymencie znajdziesz ogniwa solarne pochodzące od najlepszych producentów na rynku, takich jak EXE Solar, Sofar, JA Solar czy SMA. Pomożemy Ci z wyborem odpowiedniego modelu, który pozwoli Ci znacznie ograniczyć rachunki za energię elektryczną. Wybierz ofertę SunLightPro i przekonaj się, że fotowoltaika w Mosinie się opłaca!