Fotowoltaika Tarnowo Podgórne - Montaż instalacji

Zachęcamy do sprawdzenia naszej rozbudowanej oferty na panele fotowoltaiczne w Tarnowie Podgórnym, które pochodzą od najlepszych producentów. W SunLightPro proponujemy kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi montaż infrastruktury solarnej oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania inwestycji. Korzystając z naszej oferty, możesz oszczędzić na kosztach prądu i wprowadzić zieloną energię do swojego gospodarstwa domowego. Skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiednich ogniw słonecznych – znajdziemy najlepszą opcję na Twoje potrzeby.

Fotowoltaika Tarnowo Podgórne

Decydując się na instalację paneli solarnych na dachu lub elewacji domu, możesz uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej. Fotowoltaika w Tarnowie Podgórnym zyskuje na popularności ze względu na szybki zwrot kosztów poniesionych na inwestycję. W asortymencie posiadamy falowniki takich marek jak SMA, Fronius, Q-Cells, Jinko czy Winaico. Dobierzemy odpowiedni produkt na podstawie analizy rocznego zapotrzebowania na prąd Twojego domu. Proponujemy też profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w Tarnowie Podgórnym, przeprowadzany przez kompetentnych i doświadczonych instalatorów. 

Jak dostać dotację na panele fotowoltaiczne?

Nie musisz opłacać całej inwestycji z własnych środków. Gmina Tarnowo Podgórne przyznaje mieszkańcom dofinansowanie z programu Mój Prąd. Wsparcie wynosi do 5 tys. złotych i jest przeznaczone dla osób fizycznych, które wytwarzają energię elektryczną na swojej posesji. Drugą opcją jest ulga termomodernizacyjna, dzięki której możesz odpisać nawet 32% kosztów inwestycyjnych od podstawy opodatkowania. Aby ubiegać się o dotacje na fotowoltaikę w Tarnowie Podgórnym, trzeba spełnić szereg formalności. Wybierając ofertę SunLightPro, nie musisz się tym martwić – wykonamy to zadanie w Twoim imieniu. 

OZE to przyszłość technologiczna, której ważnym elementem jest fotowoltaika. Korzystając z naszych ogniw słonecznych, oszczędzisz nawet kilka tysięcy złotych każdego roku! Jednocześnie zmniejszysz ślad węglowy Twojej rodziny i przyczynisz się do obniżenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery. 

Jak działamy

Zadzwoń do Nas lub napisz, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możesz umówić się także na darmową konsultację, bez kosztów i zobowiązań.

Po analizie rocznego zużycia energii elektrycznej zaproponujemy moc instalacji konieczną do pokrycia zapotrzebowania. Dobierzemy odpowiednie komponenty oraz wykonamy projekt instalacji.

Montujemy falowniki firmy Fronius, Sofar, SolarEdge, SMA, BBECO (Polski producent) oraz moduły Longi, JA Solar, Bruk-Bet Solar, EXE Solar, BAUER, Jinko, LG, SHARP, Q-Cells, Winaico, Bruk-bet Solar (Polski producent)

Nasz zespół doświadczonych instalatorów wykona montaż w 2-3dni, w możliwie jak najbardziej bezinwazyjny sposób nie ingerując zbytnio w pokrycie dachowe oraz elewacje budynku.

Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności

0
Mój prąd - dotacja na Fotowoltaikę Od 23 lipca 2019
do 0 %
Ulga Termomodernizacyjna Od 1 stycznia 2019