Cena fotowoltaiki w Poznaniu

Zainwestuj w nowe źródła energii elektrycznej. Podążaj za trendem ratowania naszej planety i dbaj o środowisko, wybierając z nami odpowiednie ogniwa solarne. Umów się na montaż i uzyskaj dofinansowanie od państwa. Pomożemy Ci na każdym kroku. A jaka jest cena, którą musisz zapłacić?

Od czego zależy cena fotowoltaiki

Koszty inwestycji zależą od wielu czynników. Przede wszystkim jest to cena paneli słonecznych, które muszą być użyte na dachu Twojego domu. Przygotujemy dla Ciebie specjalny projekt na podstawie rocznego zużycia energii, by pokazać Ci, jak wiele ogniw będziesz potrzebował. Ich jakość także będzie rzutowała na cenę

Fotowoltaika Poznań cennik

Jednak pamiętaj, że Poznań, jak i cała Wielkopolska biorą udział w programie Mój Prąd, więc część kosztów pokryje dofinansowanie. Na ostateczny koszt wpływ będzie miało także samo podłączenie minielektrowni do sieci elektrycznej, o czym nasi eksperci poinformują Cię na etapie projektowania.

Instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu cena

Warto zwrócić uwagę, że do ostatecznej ceny musisz wziąć pod uwagę pełen koszt instalacji fotowoltaicznej, a więc także montaż. W tym przypadku już po zaakceptowaniu projektu i wyborze odpowiednich paneli solarnych otrzymasz rzetelną informację. Ta wycena fotowoltaiki pozwoli Ci zorientować się, jaką częścią całej kwoty są materiały, a jaką koszty montażu. Wszystko zależy od złożoności instalacji i trudności, które można napotkać w danym domu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i zobaczyć, o jakim rzędzie wartości mówimy, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści wszystko Ci wytłumaczą i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.