Polskie falowniki i panele – Hit czy kit?

  Mówi się, że to co Polskie jest dobre.  Wielu z Nas kupując produkty spożywcze często zwraca uwagę na to z jakiego kraju one pochodzą i chętniej skłaniają się ku tym, których producentem jest Nasz rodzimy przedsiębiorca. Czy z elektroniką jest tak samo? Czy jako kraj możemy konkurować z rynkami zagranicznymi? Sprawdźmy!

 

Potencjalny użytkownik instalacji fotowoltaicznej

Decyzja podjęta, chcemy założyć instalację fotowoltaiczną na swoim dachu. Pierwszy krok za Nami, kolejnym jest wybór wykonawcy. Zazwyczaj szukamy firmy lokalnie. Jest to dla Nas wygodne, firma z okolicy zawsze jest „pod ręką” z drugiej strony nie zamykamy się i chcemy mieć wybór. To proste i logiczne podejście.

Szukamy firmy solidnej, z własnymi ekipami montażowymi – jeśli firma chwali się realizacjami, które są estetyczne i schludne a Nam zależy przecież na jakości i powtarzalności wykonania instalacji – możemy wpisać ją na swoją listę. Kolejno doświadczenie. Czy osoba z którą rozmawiamy wie o czy mówi czy to tylko handlowa gadka. Oczywiście kolejną ważną kwestią jest forma prowadzonej działalności – spółka z o.o. może zamknąć działalność i ochrona gwarancyjna znika razem z nią. Podczas zbierania ofert należy szczególną uwagę zwrócić na komponenty oferenta. Pamiętajmy, że instalacja fotowoltaiczna ma pracować przez 30 lat!

Mamy to!

W odpowiedzi no powyższe obawy firma Sunlightpro nawiązała współpracę z Polskim producentem falowników, modułów fotowoltaicznych i konstrukcji firmą Bruk-Bet Fotowoltaika. Najważniejszym aspektem dla Naszej firmy było znalezienie kontrahenta który:

  • Jest godny zaufania z wieloletnim stażem na rynku
  • Oferuje ponadprzeciętne gwarancje
  • Posiada własne serwisy
  • Inwestuje w rozwój

Bezpieczeństwo i spokój klienta w użytkowaniu instalacji to dla Nas jeden z priorytetów. Nasze doświadczenie i świadomość obaw z jakimi borykają się przyszli użytkownicy systemów fotowoltaicznych skłoniła Nas do partnerstwa z firmą, która istnieje na rynku 36lat i sama produkuje panele – tak! właśnie w Polsce.

Falowniki i moduły

Producent może pochwalić się port folio siedemnastu modeli modułów o różnej mocy w wersji monokrystalicznej ze srebrną lub czarną ramą oraz w opcji fullblack:

Dzięki zróżnicowanej mocy, do modułów możemy dobrać jeden z jedenastu dostępnych falowników:

Każdy element jest wykonany z najwyższą starannością, z dbałością o szczegóły i przede wszystkim wykorzystano najlepsze komponenty do produkcji. Sprawdź ofertę dla siebie!

Gwarancja i badania

Producent udziela gwarancji na falowniki w standardzie na 10 lat. Co ważne bez problemu możemy przedłużyć gwarancję do 15-stu czy nawet 20-stu lat za dopłatą. Moduły fotowoltaiczne posiadają 15-sto letnią gwarancję produktową a więc na wady oraz od 25-ciu do 30-stu lat gwarancji mocowej:

Zaawansowana linia produkcyjna pozwala na przeprowadzenie ekstremalnych testów:

Dodatkowo każdy klient otrzymuje certyfikat gwarancyjny. Wygodą jest obecność producenta w kraju, już nie trzeba zastanawiać się jak można porozumieć się z chińskim dostawcą, który wcale nie musi umieć rozmawiać po angielsku:

Ładowarki do samochodów

W ramach współpracy postanowiliśmy również wdrożyć ładowarki do samochodów o mocy:

  • 3,6KW
  • 7,2KW
  • 11KW
  • 22KW

Z kablami o zróżnicowanej długości.

Zadzwoń, napisz, sprawdź korzyści– to nic nie kosztuje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *