Fotowoltaika Nowy Tomyśl

Firma SunLightPro już od lat zajmuje się instalacją ogniw solarnych na potrzeby gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Obszarem naszej działalności jest między innymi gmina Nowy Tomyśl, w której fotowoltaika zdobywa coraz większą popularność. Jeśli jesteś jej mieszkańcem i chcesz znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Proponujemy nie tylko sprzedaż paneli razem z ich montażem, ale też pomoc w uzyskaniu atrakcyjnych źródeł dofinansowania. Wybierz naszą propozycję i postaw na ekologiczne rozwiązanie z korzyścią dla planety. 

Panele fotowoltaiczne Nowy Tomyśl

Obecnie fotowoltaika jest jednym ze skuteczniejszych rozwiązań na obniżenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Z tego powodu powstał ogólnokrajowy program Mój Prąd, który ma zachęcić gospodarstwa domowe do inwestycji w OZE. Decydując się na montaż ogniw słonecznych na swojej posesji, możesz otrzymać nawet 5 tys. złotych dofinansowania! Rządowe dotacje na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu to nie jest jedyna opcja. Istnieje też ulga termomodernizacyjna, obejmująca do 32% kwoty wydanej na infrastrukturę. 

Jednak instalacja ogniw słonecznych to przede wszystkim doskonały sposób na obniżenie kosztów energii elektrycznej. Ceny prądu będą systematycznie rosnąć, dlatego warto szukać alternatywnych źródeł. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży dobierzemy dla Ciebie najlepsze panele fotowoltaiczne, uwzględniając warunki panujące na posesji. W ciągu roku możesz zaoszczędzić kilka tysięcy złotych na energii elektrycznej, jednocześnie dbając o ekologię. 

Kompleksowa fotowoltaika Nowy Tomyśl

W SunLightPro realizujemy usługi kompleksowo, dlatego warto postawić na naszą ofertę. Proponujemy bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych w Nowym Tomyślu, który poprzedzamy wnikliwą analizą zużycia energii i dobraniem optymalnego miejsca na instalację. Pomożemy Ci także ubiegać się o dofinansowanie z programu Mój Prąd lub przygotujemy kompletną dokumentację na potrzeby uzyskania ulgi termomodernizacyjnej. W ofercie posiadamy ogniwa od najlepszych marek, takich jak SHARP, Jinko, SolarEdge czy Winaico.