Fotowoltaika Suchy Las

Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! W SunLightPro proponujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji paneli solarnych. Siedziba firmy mieści się w okolicach Poznania, jednak obszar naszej działalności to także m.in. gmina Suchy Las. Fotowoltaika to jeden ze skuteczniejszych sposobów na obniżenie rachunków za prąd. Jednocześnie jest to rozwiązanie ekologiczne, dlatego warto z niego skorzystać, jeśli troska o klimat jest Ci bliska. 

Dlaczego fotowoltaika się opłaca?

W Polsce głównym źródłem energii elektrycznej są elektrownie węglowe, które każdego roku emitują ogromne ilości szkodliwego dwutlenku węgla do atmosfery. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych w Suchym Lesie, wybierasz ekologiczne rozwiązanie, które na pewno Ci się opłaci. W zależności od stopnia nasłonecznienia Twojego domu możesz każdego roku oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych na kosztach prądu. Warto przy tym pamiętać, że ceny energii będą nadal systematycznie rosnąć. Dzięki temu inwestycja w infrastrukturę solarną szybko Ci się zwróci, zwłaszcza jeśli będziesz ubiegać się o dofinansowanie. 

Dotacje na fotowoltaikę w Suchym Lesie

Aby zachęcić mieszkańców Polski do inwestycji w zieloną energię, powołano rządowy program Mój Prąd. Mogą z niego skorzystać wszystkie osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na potrzeby swojego gospodarstwa domowego. Dzięki temu fotowoltaika jest bardziej dostępna dla konsumentów, którzy mogą otrzymać nawet 5 tysięcy złotych zwrotu kosztów. Poza tym warto skorzystać także z ulgi termomodernizacyjnej, odpisując od podatku nawet 32% kwoty przeznaczonej na całą infrastrukturę. Aby otrzymać dotacje na fotowoltaikę w Suchym Lesie, nie musisz zajmować się licznymi formalnościami – przygotujemy kompletną dokumentację w Twoim imieniu! Przeprowadzimy też analizę rocznego zużycia energii w Twoim domu i dobierzemy optymalne ogniwa solarne. Następnie zajmiemy się ich bezinwazyjnym montażem, który potrwa maksymalnie kilka dni. Skontaktuj się z biurem SunLightPro w celu ustalenia szczegółowej oferty. Proponujemy najlepsze panele fotowoltaiczne w Suchym Lesie produkcji SHARP, Fornius itp.