Fotowoltaika w gminie Kórnik

SunLightPro oferuje wydajne panele słoneczne, które możesz wykorzystać na swojej posesji w Kórniku! Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko sprzedaż falowników, ale też ich profesjonalny montaż i pomoc w ubieganiu się o dotacje na inwestycję. Fotowoltaika to technologia przyszłości, dlatego warto już teraz na nią postawić, aby obniżyć rachunki za prąd. Instalacje solarne to też najlepsze źródło zielonej energii, jakie możesz wykorzystać na prywatnej posesji, neutralizując swój negatywny wpływ na środowisko. 

Dofinansowanie Mój Prąd w Kórniku

Decydując się na instalacje słoneczne w swoim domu, możesz otrzymać dofinansowanie, jakie gmina Kórnik przygotowała dla swoich mieszkańców. Dzięki programowi Mój Prąd uzyskasz nawet 5 tysięcy złotych wsparcia na inwestycję! Nasza firma wypełni wszelkie formalności w Twoim imieniu, dzięki czemu dotacja na pewno zostanie Ci przyznana. Pomożemy też w zebraniu dokumentacji na potrzeby ulgi termomodernizacyjnej, która umożliwia odpisanie od podatku 32% kosztów poniesionych na inwestycję. 

Montaż paneli słonecznych w Kórniku

Zapewniamy bezinwazyjny montaż ogniw solarnych na dachu lub elewacji Twojego domu, który trwa zaledwie kilka dni. Dobierzemy optymalne miejsce pod panele fotowoltaiczne, dzięki czemu instalacja będzie możliwie najbardziej wydajna. Już w ciągu pierwszego roku zauważysz znaczną obniżkę rachunków za energię elektryczną, a początkowa inwestycja szybko się zwróci. Aby skorzystać z oferty SunLightPro, skontaktuj się z biurem i umów na bezpłatną konsultację wstępną.