Fotowoltaika Rokietnica - Montaż paneli fotowoltaicznych

Nowoczesne instalacje słoneczne to najlepszy sposób na obniżenie rachunków za prąd w Twoim domu! W SunLightPro przygotowaliśmy kompleksową ofertę, obejmującą sprzedaż falowników, bezinwazyjny montaż oraz pomoc w uzyskaniu dotacji. Proponujemy panele słoneczne od sprawdzonych marek m.in. Q-Cells, Winaico, SolarEdge czy Fronius. Skontaktuj się z nami w celu skorzystania z darmowej konsultacji dotyczącą fotowoltaiki w Rokietnicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wybierzemy dla Ciebie najbardziej wydajne ogniwa solarne.

Fotowoltaika Rokietnica

Nie musisz martwić się o koszty związane z inwestycją – gmina Rokietnica przygotowała dofinansowanie dla swoich mieszkańców. Możesz skorzystać z programu Mój Prąd i otrzymać nawet 5 tys. złotych zwrotu! Dotacja skierowana jest do wszystkich osób fizycznych, które samodzielnie wytwarzają prąd na swojej posesji. Poza tym montując panele fotowoltaiczne na dachu swojego domu, możesz odpisać 32% kosztów od podstawy opodatkowania, dzięki uldze termomodernizacyjnej. Wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem dopilnujemy za Ciebie.

Panele słoneczne w Rokietnicy

Jednak fotowoltaika to przede wszystkim duża oszczędność na rachunkach za energię elektryczną. Już po kilku miesiącach od montażu instalacji zauważysz obniżkę kosztów. Początkowa inwestycja również szybko zwróci się z nawiązką. Jednocześnie panele fotowoltaiczne to zielona alternatywa dla tradycyjnych źródeł prądu, dlatego warto z niej skorzystać ze względów ekologicznych. Instalacje solarne zmniejszą Twój negatywny wpływ na planetę i obniżą ślad węglowy całego gospodarstwa domowego. Energia pozyskana za pomocą paneli słonecznych może być wykorzystywana przez cały rok, bez ograniczeń.

Jak działamy

Zadzwoń do Nas lub napisz, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możesz umówić się także na darmową konsultację, bez kosztów i zobowiązań.

Po analizie rocznego zużycia energii elektrycznej zaproponujemy moc instalacji konieczną do pokrycia zapotrzebowania. Dobierzemy odpowiednie komponenty oraz wykonamy projekt instalacji fotowoltaicznych.

Montujemy falowniki firmy Fronius, Sofar, SolarEdge, SMA, BBECO (Polski producent) oraz moduły Longi, JA Solar, Bruk-Bet Solar, EXE Solar, BAUER, Jinko, LG, SHARP, Q-Cells, Winaico, Bruk-bet Solar (Polski producent)

Nasz zespół doświadczonych instalatorów wykona montaż instalacji w 2-3dni, w możliwie jak najbardziej bezinwazyjny sposób nie ingerując zbytnio w pokrycie dachowe oraz elewacje budynku.

Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności

0
Mój prąd - dotacja na Fotowoltaikę Od 23 lipca 2019
do 0 %
Ulga Termomodernizacyjna Od 1 stycznia 2019