Fotowoltaika Luboń - Panele fotowoltaiczne

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i przyłączaniu ogniw solarnych do sieci elektrycznej. Dzięki nam możesz cieszyć się z własnego źródła prądu i jeszcze uzyskać za to dofinansowanie. Sprawdź!

Dotacje na fotowoltaikę w Luboniu

W ramach programu Mój Prąd Luboń musi wynagrodzić Ci koszty poniesione w trakcie przystosowywania domu do odbioru energii solarnej. Dlatego wystarczy, że zgłosisz się do nas i zainstalujemy u Ciebie panele słoneczne, by móc ubiegać się o pieniądze. Dotacja może wynieść nawet do 5000 złotych.

Czym charakteryzują się odnawialne źródła energii

OZE to sposób na ekologiczne ogrzewanie domu. Dzięki temu, że zamontujemy u Ciebie panele fotowoltaiczne, będziesz mógł korzystać z prądu ze Słońca, a co za tym idzie znacznie obniżysz rachunki. Fotowoltaika to pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słońca, co pozwoli Ci zaoszczędzić, a do tego działać w zgodzie z naturą i dbać o przyszłość naszej planety. Dlatego skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji i przekonaj się, że warto zainwestować w OZE. Nasi specjaliści już czekają na Ciebie!

Jak działamy

Zadzwoń do Nas lub napisz, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możesz umówić się także na darmową konsultację, bez kosztów i zobowiązań.

Po analizie rocznego zużycia energii elektrycznej zaproponujemy moc instalacji konieczną do pokrycia zapotrzebowania. Dobierzemy odpowiednie komponenty oraz wykonamy projekt instalacji.

Montujemy falowniki firmy Fronius, Sofar, SolarEdge, SMA, BBECO (Polski producent) oraz moduły Longi, JA Solar, Bruk-Bet Solar, EXE Solar, BAUER, Jinko, LG, SHARP, Q-Cells, Winaico, Bruk-bet Solar (Polski producent)

Nasz zespół doświadczonych instalatorów wykona montaż w 2-3dni, w możliwie jak najbardziej bezinwazyjny sposób nie ingerując zbytnio w pokrycie dachowe oraz elewacje budynku.

Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności

0
Mój prąd - dotacja na Fotowoltaikę Od 23 lipca 2019
do 0 %
Ulga Termomodernizacyjna Od 1 stycznia 2019