Fotowoltaika Swarzędz - Instalacje fotowoltaiczne

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży OZE, które wykorzystujemy, zapewniając klientom kompleksowe usługi. Zajmujemy się sprzedażą i montażem paneli paneli fotowoltaicznych. W obszarze naszej działalności znajduje się m.in. gmina Swarzędz. Z pomocą SunLightPro możesz znacznie zaoszczędzić na kosztach prądu w Twoim domu, przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery. Fotowoltaika to technologia przyszłości, będąca zieloną alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii elektrycznej. 

Fotowoltaika Swarzędz

W naszym asortymencie mamy ogniwa solarne wyprodukowane przez najlepsze marki, takie jak Fronius, Winaico, SolarEdge, Q-Cells, Jinko itp. Jako doświadczeni fachowcy doradzimy Ci najlepsze panele fotowoltaiczne w Swarzędzu, na podstawie analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego. Przeprowadzimy też dokładną ekspertyzę posesji, która pozwoli dobrać nam optymalne miejsce na instalację infrastruktury.  Dzięki temu jej wydajność będzie znacznie większa a Twoje rachunki za prąd o wiele niższe! Zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w Swarzędzu, który powinien potrwać około 2 do 3 dni. 

Dotacje na panele fotowoltaiczne

Obecnie możesz skorzystać z atrakcyjnych opcji dofinansowania inwestycji w OZE. Pierwszym rozwiązaniem jest ulga termomodernizacyjna, dzięki której możesz odpisać od podstawy opodatkowania do 32% poniesionych kosztów. Poza tym możesz też wybrać rządowe dotacje na fotowoltaikę w Swarzędzu, korzystając z programu Mój Prąd. Jest on przeznaczony dla wszystkich gospodarstw domowych samodzielnie wytwarzających energię elektryczną. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się o formalności związane z otrzymaniem wsparcia finansowego. W zakres usług SunLightPro wchodzi także pomoc przy ubieganiu się o dotacje.

Skontaktuj się z naszą firmą, a przekonasz się, że fotowoltaika w Swarzędzu się opłaca! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na ogniwa solarne, dopasowaną do potrzeb Twojej posesji. Już w ciągu pierwszego roku obniżysz rachunki za prąd, a początkowa inwestycja szybko zwróci się z nawiązką.

Jak działamy

Zadzwoń do Nas lub napisz, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możesz umówić się także na darmową konsultację, bez kosztów i zobowiązań.

Po analizie rocznego zużycia energii elektrycznej zaproponujemy moc instalacji fotowoltaicznej konieczną do pokrycia zapotrzebowania. Dobierzemy odpowiednie komponenty oraz wykonamy projekt instalacji fotowoltaicznej.

Montujemy falowniki firmy Fronius, Sofar, SolarEdge, SMA, BBECO (Polski producent) oraz moduły Longi, JA Solar, Bruk-Bet Solar, EXE Solar, BAUER, Jinko, LG, SHARP, Q-Cells, Winaico, Bruk-bet Solar (Polski producent)

Nasz zespół doświadczonych instalatorów wykona montaż w 2-3dni, w możliwie jak najbardziej bezinwazyjny sposób nie ingerując zbytnio w pokrycie dachowe oraz elewacje budynku.

Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności

0
Mój prąd - dotacja na Fotowoltaikę Od 23 lipca 2019
do 0 %
Ulga Termomodernizacyjna Od 1 stycznia 2019