Fotowoltaika Kalisz - Panele fotowoltaiczne

Postaw na Odnawialne Źródła Energii. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest gmina Kalisz, to tutaj dowiesz się, czym jest fotowoltaika, jak możesz z niej skorzystać, ile czasu zajmuje naszej firmie jej montaż oraz czy można otrzymać na nią dotację. Jako specjaliści w tej branży zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie, dzięki któremu szybko będziesz mógł się cieszyć czystą i darmową energią ze Słońca.

Dofinansowanie Mój Prąd w Kaliszu

Czy i ile można zyskać z kasy miejskiej w ramach programu Mój PrądFotowoltaika jest bardzo opłacalna, bo stosując się do wytycznych, można uzyskać nawet do 5000 złotych zwrotu, zależnie od kwoty, którą wydasz. Dotacje na panele fotowoltaiczne nie mogą przekroczyć 50% całej sumy. Od lat zajmujemy się fotowoltaiką, nie tylko jej montażem. Zapewniamy również pomoc Klientom z Kalisza w uzyskaniu pełnej kwoty dofinansowania.

W jaki sposób otrzymać pieniądze z dofinansowania?

Nasi specjaliści od ogniw solarnych są po to, by pomóc Ci przejść przez cały proces. Twoja Gmina za dobrze wykonaną i przyłączoną w odpowiednim terminie instalację paneli fotowoltaicznych będzie musiała Ci zwrócić nawet do 5000 złotych poniesionych kosztów. Dotacje na fotowoltaikę są więc bardzo atrakcyjne. Wybierając naszą firmę, masz pewność szybkiego i prawidłowego załatwienia wszystkich formalności. Pomożemy Ci zaprojektować i wykonać system pozyskujący energię ze Słońca. Skontaktuj się z nami już dziś!

Fotowoltaika Kalisz

Dlaczego warto postawić na naszą firmę, od lat działającą w wielu miastach Wielkopolski, takich jak właśnie Kalisz?

  • Oferujemy kompleksową obsługę każdego Klienta i wszystkich traktujemy indywidualnie.
  • Dbamy o dopełnienie formalności związanych z montażem paneli fotowoltaicznych, by wszystko przebiegło zgodnie z przepisami.
  • Zajmujemy się nie tylko samym montażem i uruchomieniem minielektrowni, ale także pomagamy w otrzymaniu zwrotu poniesionych kosztów, gdy zdecydujesz się na inwestycję w panele fotowoltaiczne.
  • Mamy wiedzę i doświadczenie – do gwarancja profesjonalnej realizacji każdego zlecenia.

Jak przebiega współpraca?

Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie cały plan inwestycji, abyś mógł otrzymać dotację na fotowoltaikę. Zmierzymy pobór mocy na przestrzeni ostatniego roku, sprawdzimy, jak wiele ogniw będziesz potrzebował i przygotujemy dokumentację techniczną. Po zaakceptowaniu przystąpimy do realizacji projektu. Montaż paneli fotowoltaicznych, który wykonujemy na terenie gminy Kalisz jest niemalże bezinwazyjny.

Jakie są plusy paneli fotowoltaicznych

Co zyskujesz, montując panele słoneczne? Na pewno niezależność energetyczną i brak strachu, że podwyżka cen prądu negatywnie odbije się na Twoim domowym budżecie. To także ekologia – dbasz o naturę i przyczyniasz się do czystszego powietrza. Fotowoltaika to także sposób na zaoszczędzenie nawet do 90% na rachunkach za prąd. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że możemy to zrobić szybko, sprawnie i w przystępnej cenie!

Jak działamy

Zadzwoń do Nas lub napisz, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możesz umówić się także na darmową konsultację, bez kosztów i zobowiązań.

Po analizie rocznego zużycia energii elektrycznej zaproponujemy moc instalacji konieczną do pokrycia zapotrzebowania. Dobierzemy odpowiednie komponenty oraz wykonamy projekt instalacji.

Montujemy falowniki firmy Fronius, Sofar, SolarEdge, SMA, BBECO (Polski producent) oraz moduły Longi, JA Solar, Bruk-Bet Solar, EXE Solar, BAUER, Jinko, LG, SHARP, Q-Cells, Winaico, Bruk-bet Solar (Polski producent)

Nasz zespół doświadczonych instalatorów wykona montaż w 2-3dni, w możliwie jak najbardziej bezinwazyjny sposób nie ingerując zbytnio w pokrycie dachowe oraz elewacje budynku.

Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności

0
Mój prąd - dotacja na Fotowoltaikę Od 23 lipca 2019
do 0 %
Ulga Termomodernizacyjna Od 1 stycznia 2019