Fotowoltaika Poznań - panele słoneczne w Wielkopolsce​ Montaż i Instalacje

Oferujemy kompleksową obsługę!
Wycena, Montaż, DokumentacjaEstetyka, elastyczność, gwarancjaŁadowarki do samochodów

FOTOWOLTAIKA

"Nie przepłacaj za prąd, zacznij na nim oszczędzać"

Zostań z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wybrać i zamontować panele fotowoltaiczne na swoim domu. Nasza firma we wszystkim Ci pomoże, przygotuje plan realizacji i ułatwi przeprowadzenie całej inwestycji w fotowoltaikę. Rosnące ceny prądu nie muszą być dla Ciebie problemem. Energia elektryczna uzyskiwana ze Słońca to szansa na obniżenie rachunków i życie w zgodzie z naturą. Sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie i co możemy Ci zaoferować.

Panele na Twoim dachu

Postaw na Fotowoltaikę i stań się częścią technologicznej przyszłości!
Bądź niezależny od rosnących cen prądu, co więcej, pomniejsz swoje rachunki za energie elektryczną nawet o 90%!
Tak, to możliwe dzięki Panelom Słonecznym na Twoim dachu! Zadbaj o środowisko i ciesz się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Napisz do Nas, lub zadzwoń i dowiedz się więcej.

Pakiet korzyści

- Oszczędzasz nawet kilka tysięcy złotych rocznie
- Szybki zwrot inwestycji
- Brak zmartwień rosnącymi cenami energii elektrycznej
- Dotacje oraz ulgi podatkowe
- Dbanie o ekologiczną przyszłość naszej planety
- Nowoczesny i estetyczny wygląd

Rosnące ceny prądu

Od początku 2018 roku obserwowany jest znaczny wzrost hurtowych cen energii w Polsce. Według specjalistów z Instytutu Energii Odnawialnej po 2020 roku ceny energii i taryf będą wyższe dla wszystkich konsumentów. Jest to spowodowane wzrostem cen" Węgla Kamiennego" oraz "Uprawnień do emisji CO2".

Panele fotowoltaiczne w Poznaniu

Zastanawiasz się, ile da się zaoszczędzić? Fotowoltaika to instalacja, która pomoże Ci ograniczyć wydatki na elektryczność do 90%! Wystarczy, że zdecydujesz się zamontować na dachu ogniwa fotowoltaiczne, a będziesz mógł bez problemu czerpać prąd ze Słońca.

Jakie korzyści przynosi wybór ogniw solarnych?

Wybierając naszą usługę montażu ogniw solarnych, nie tylko oszczędzasz pieniądze. Możesz także korzystać z szeregu różnych udogodnień. To mniejsze rachunki, nowoczesny wygląd, dotacje i ulgi podatkowe – Twój dom i portfel na pewno na tym zyskacie. Najważniejsze korzyści, jakich możesz się spodziewać, to:

  • szybki zwrot inwestycji, który przyniesie znaczne oszczędności,
  • możliwość skorzystania z dotacji (pomagamy w przygotowaniu dokumentów),
  • wykorzystujesz Odnawialne Źródła Energii (OZE),
  • otrzymujesz prąd ze Słońca, który jest całkowicie darmowy.

Tak więc widzisz wyraźnie, że inwestowanie w OZE jest opłacalne na wielu płaszczyznach. Chętnie pomożemy Ci w realizacji tej inwestycji.

Dlaczego właśnie u nas?

Jeśli podjąłeś już decyzję o wykorzystaniu Słońca jako źródła energii elektrycznej, to teraz czas na konkrety. Dlaczego przy decyzji o montażu rozwiązań fotowoltaicznych w domu warto skorzystać z oferty naszej firmy działającej na terenie Poznania? Mamy wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Oprócz tego działamy indywidualnie, dopasowując instalację do potrzeb Klienta.

Krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez finansowanie, projektowanie, instalację montaż paneli solarnych. Oprócz tego zajmiemy się kompleksową konfiguracją całego systemu. Możesz liczyć na wsparcie techniczne naszych specjalistów z branży systemów fotowoltaicznych. Dzięki naszym usługom nie przepłacisz i masz gwarancję, że fotowoltaika sprosta Twoim oczekiwaniom i będzie niezawodna.

 

 

 

 

 

 

Jak działamy

Zadzwoń do Nas lub napisz, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możesz umówić się także na darmową konsultację, bez kosztów i zobowiązań.

Po analizie rocznego zużycia energii elektrycznej zaproponujemy moc instalacji konieczną do pokrycia zapotrzebowania. Dobierzemy odpowiednie komponenty oraz wykonamy projekt instalacji.

Montujemy falowniki firmy Fronius, Sofar, SolarEdge, SMA, BBECO (Polski producent) oraz moduły Longi, JA Solar, Bruk-Bet Solar, EXE Solar, BAUER, Jinko, LG, SHARP, Q-Cells, Winaico, Bruk-bet Solar (Polski producent)

Nasz zespół doświadczonych instalatorów wykona montaż w 2-3dni, w możliwie jak najbardziej bezinwazyjny sposób nie ingerując zbytnio w pokrycie dachowe oraz elewacje budynku.

Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności

0
Mój prąd - dotacja na Fotowoltaikę Od 23 lipca 2019
do 0 %
Ulga Termomodernizacyjna Od 1 stycznia 2019
o nas

Początki Naszej działalności opierały się wyłącznie na montażu instalacji fotowoltaicznych. W odpowiedzi na rosnące wymagania oraz profesjonalne zaspokojenie potrzeb klientów, postanowiliśmy skupić się na obsłudze kompleksowej. Każda osoba, która chciałaby czuć zadowolenie i opiekę znajdzie u Nas swoje miejsce. Realizujemy każdy projekt w oparciu o analizę potrzeb oraz wytyczne inwestorów. Pomagamy w procesie przyznania dotacji oraz pośredniczymy w sprawie wymiany licznika i wszystkich formalności z zakładem energetycznym.


Realizacje

Montaż paneli fotowoltaicznych w Poznaniu

Działamy wieloetapowo – proces instalacji paneli obejmuje m.in. takie kroki, jak:

  • przygotowanie planu inwestycji,
  • analizę możliwości technicznych budynku oraz zapotrzebowania na prąd,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania,
  • profesjonalny montaż paneli,
  • uruchomienie sieci i rozprowadzenie prądu na cały dom.

Szczegółowe informacje przekazujemy podczas kontaktu – zgłoś się do nas już dziś!

Naszym obszarem działania jest cała Wielkopolska. Zatrudniani przez nas eksperci precyzyjnie Ci wyjaśnią, jakie są rodzaje ogniw fotowoltaicznych i czym się różnią, a także co możesz zyskać i jak dokładnie działa technologia przekształcania energii słonecznej w elektryczną. Następnie otrzymasz plan zawierający wyliczenia i opis potrzebnych inwestycji. Patrząc na roczny pobór prądu, ustalimy, ile paneli będzie trzeba zamontować.

Finansowanie potrzebne do rozpoczęcia prac – jak je uzyskać?

Drugi etap to zdobycie finansowania. Pomożemy Ci wnioskować o dofinansowanie i pokażemy, jakie ulgi podatkowe obejmują dany zakres korzystania z Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Jako firma fotowoltaiczna w Poznaniu doskonale zdajemy sobie sprawę, że najbardziej interesują Cię ceny, a więc będziesz o nich na bieżąco informowany. Gdy uda się zamknąć ten etap, przyjdzie czas na zajęcie się montażem.

Dlaczego montaż paneli fotowoltaicznych warto zlecić naszej firmie z Poznania?

Działamy według ustalonego schematu i w ciągu kilku dni przeprowadzimy potrzebne prace na Twojej działce czy budynku – w zależności od opcji, na którą się zdecydujesz. W naszej firmie zawsze wykonujemy montaż fotowoltaiki zgodnie z przepisami i nigdy nie ingerujemy nadmiernie w konstrukcję budynku, Z nami masz pewność, że instalacja fotowoltaiczna będzie zamontowana precyzyjnie i niemalże bezinwazyjnie. Tylko takie metody stosujemy!

Nasze znaki rozpoznawcze

Działamy według ustalonego schematu i w ciągu kilku dni przeprowadzimy potrzebne prace na Twojej działce czy budynku – w zależności od opcji, na którą się zdecydujesz. W naszej firmie zawsze wykonujemy montaż fotowoltaiki zgodnie z przepisami i nigdy nie ingerujemy nadmiernie w konstrukcję budynku, Z nami masz pewność, że instalacja fotowoltaiczna będzie zamontowana precyzyjnie i niemalże bezinwazyjnie. Tylko takie metody stosujemy!

Nie czekaj i zamów już dziś darmową konsultację
Wypełnij formularz
A my zadzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach

Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne w Wielkopolsce

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Po zdecydowaniu się na instalacje fotowoltaiczne nasza firma działająca na terenie Wielkopolski pozwoli Ci na dopięcie wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd, korzystając z ekologicznego, odnawialnego źródła energii.

Obszar Działań