Instalacje fotowoltaiczne doradztwo Poznań – Skontaktuj się z nami!

Oszczędzasz prąd, a i tak z każdym rokiem rachunki za jego zużycie są coraz wyższe? Niestety jest to efekt ciągłych podwyżek stawek za energię elektryczną. Przyczyniają się do tego m.in. rosnące ceny węgla, który jeszcze długo będzie głównym paliwem w polskiej energetyce. Pomimo tego możesz płacić mniej i jednocześnie zadbać o środowisko. Zainwestuj w nowoczesne ogniwa solarne! Nasza firma z Poznania montuje instalacje fotowoltaiczne i oferuje fachowe doradztwo techniczne. Sprawdź już teraz, dlaczego warto postawić na tę technologię.

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci w sprawie fotowoltaiki!

Czy wiesz, że dzięki ogniwom solarnym możesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%?! Instalacje fotowoltaiczne pozyskują go wprost ze Słońca. Promienie słoneczne są pochłaniane przez panele krzemowe. Efektem tego procesu jest wybijanie elektronów, których poruszanie się wymusza przepływ energii elektrycznej. Ponieważ jest to prąd stały, do zasilania budynku trzeba wykonać konwersję na przemienny, stosując specjalny falownik.

Choć brzmi to skomplikowanie, to jednak najważniejsze jest to, że dzięki tej technologii możesz oszczędzać pieniądze. Oczywiście wiele zależy od wydajności zastosowanej instalacji fotowoltaicznej. Z tego powodu, zanim zdecydujesz się na inwestycję, skorzystaj z naszego doradztwa. Dopasujemy system do warunków technicznych budynku, jak i do Twoich potrzeb energetycznych.

Korzyści wynikające z montażu instalacji fotowoltaicznej

Wiesz już, że dzięki ogniwom solarnym możesz oszczędzać pieniądze, znacząco obniżając rachunki za prąd. Jednak korzyści z montażu instalacji fotowoltaicznej jest dużo więcej, a do najważniejszych trzeba zaliczyć:

  • znaczne uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej i uwolnienie od problemów wynikających z ewentualnych awarii sieci,

  • ochronę przyrody – prąd jest pozyskiwany z czystego i odnawialnego źródła,

  • stosunkowo szybki zwrot z inwestycji, szczególnie gdy skorzystasz z dotacji – możesz dostać nawet 5000 zł na zakup i montaż urządzeń solarnych, a w ramach naszych usług doradztwa pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności,

  • możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, tzw. termomodernizacyjnej,

  • prawo do „magazynowania” prądu i wykorzystania go np. w okresie zwiększonego zapotrzebowania – możesz zostać prosumentem (jeśli prowadzisz firmę) i przesyłać nadwyżki wyprodukowanej energii do lokalnego dostawcy.

Oferujemy doradztwo techniczne i montaż instalacji fotowoltaicznych w Poznaniu

Zainteresowała Cię wizja produkowania darmowego i czystego, przyjaznego dla środowiska prądu? Zastanawiasz się, dlaczego warto nam zaufać i zlecić montaż instalacji fotowoltaicznej? Odnawialne źródła energii to przyszłość, a dzięki specjalistom z firmy Sunlightpro będziesz mógł w pełni wykorzystać ich potencjał! Mamy duże doświadczenie i działamy w Poznaniu oraz okolicach. W ramach usług doradztwa zaproponujemy Ci system solarny, który będzie odznaczał się wysoką wydajnością.

Proponujemy wyłącznie najlepsze urządzenia, w tym ogniwa oraz falowniki światowej klasy producentów. Sprzęt ten charakteryzuje się zarówno efektywnością działania, jak i ponadprzeciętną trwałością. Bezawaryjna instalacja fotowoltaiczna zagwarantuje Ci szybszy zwrot z inwestycji!

Sunlightpro – jak działamy?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na kompleksową obsługę, a więc od projektu po montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej. Wystarczy, że skontaktujesz się ze specjalistami z Sunlightpro, którzy:

  • przeprowadzą wywiad, ustalając m.in. Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną,

  • w ramach doradztwa dobiorą elementy do systemu solarnego, przygotują projekt oraz przedstawią niezobowiązującą ofertę,

  • po akceptacji warunków współpracy pomogą w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem dotacji,

  • zajmą się montażem i konfiguracją urządzeń.

Skontaktuj się ze specjalistami z branży fotowoltaicznej!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i poznać możliwości, jakie zapewniają nowoczesne instalacje fotowoltaiczne? Oferujemy doradztwo techniczne i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Skontaktuj się z zespołem specjalistów z firmy Sunlightpro działającej w Poznaniu i okolicach. Zaprojektujemy, skompletujemy i wykonamy system solarny, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *